تاریخ: ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
مدیرعامل نفت مرکزی؛ افزایش نشاط و بهره‌وری کارکنان با توسعه ورزش همگانی ارتقا می‌یابد
تاریخ:1401/06/30

مدیرعامل نفت مرکزی؛ افزایش نشاط و بهره‌وری کارکنان با توسعه ورزش همگانی ارتقا می‌یابد

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با اشاره به اهمیت ورزش در سلامت جسم و روان کارکنان و تاثیر آن در بهره وری و افزایش بازدهی کار، تاکید کرد از ورزش های همگانی و قهرمانی شرکت حمایت ویژه می شود.

مهندس مهدی حیدری در آیین اختتامیه مسابقات فرهنگی- ورزشی که به مناسبت هفته دولت برگزار شده بود با تجلیل از شهدای دولت و همچنین بزرگداشت هفته دفاع مقدس افزود: وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران توجه خاصی به برنامه های فرهنگی – ورزشی در راستای ایجاد انگیزش و شادابی کارکنان و رضایتمندی خانواده های آنان دارد.

وی با قدردانی از برگزارکنندگان این دوره از مسابقات گفت: انتظار می رود همکاران در حوزه ستادی و شرکت های تابعه به امر ورزش توجه جدی نموده و دست اندرکاران امور ورزش و تربیت بدنی شرکت نیز در زمینه ایجاد زیرساخت ها و ملزومات موردنیاز بویژه در بخش های عملیاتی پیگیری نمایند.

در این آیین که اعضای هیات مدیره، مدیران، مسئولان و شماری از کارکنان حضور داشتند، از پیشکسوتان و ورزشکارانی که در این دوره از رقابت ها حضور یافته و عناوین برتر را به خود اختصاص دادند، قدردانی و با اهدا جام قهرمانی و جوایز ارزنده تقدیر بعمل آمد.

همچنین در آغاز این مراسم؛ مهرداد گل محمدی رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با ارائه گزارش عملکرد این حوزه یادآور شد: در این مسابقات که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، 193 نفر از کارکنان در قالب 7 رشته ورزشی بصورت گروهی و انفرادی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©