تاریخ: ۱۴۰۱/۰۷/۱۰
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
دیدار صمیمی مدیرعامل نفت مرکزی با رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران
تاریخ:1401/06/30

دیدار صمیمی مدیرعامل نفت مرکزی با رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران

مهندس مهدی حیدری، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، طی نشستی با دکتر بوجارزاده، رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس حیدری مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، دراین نشست، با تقدیر از فعالیت‌های موثر روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در بازتاب رسانه‌ای عملکرد شرکت یادشده به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، گفت: شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به عنوان گسترده‌ترین شرکت تولیدی نفت و گاز با اجرای ماموریت ابلاغی طرح بزرگ توسعه میادین جدید گازی از سوی شرکت ملی نفت ایران، نقش این شرکت در تامین گاز کشور بیش از پیش خواهد شد که این مهم، ضرورت پشتیبانی همه‌جانبه و حمایت‌های ارتباطی و فرهنگی از کارکنان و خانواده‌های ایشان را می‌طلبد.

وی، در بخش دیگر صحبت‌های خود به اجتماع بزرگ راه‌پیمایی اربعین اشاره کرد و افزود، مشارکت همکاران شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به همراه سه شرکت تابعه زاگرس جنوبی، شرق و به ویژه شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در این رویداد عظیم فرهنگی و پویش خدمت‌رسانی به زوار حضرت سیدالشهدا( ع) در کنار خانواده بزرگ صنعت نفت در استان‌های ایلام و کرمانشاه، خراسان رضوی (خانگیران)، فارس، موجب مباهات است.

براساس این گزارش، دکتر بوجارزاده، رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، در این دیدار با ابراز خرسندی از توجه ویژه مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به امور اطلاع رسانی و فرهنگی اظهار داشت: در ارایه مناسب خدمات ارتباطی و فرهنگی به کارکنان و ذینفعان حمایت‌های مقام عالی شرکت بسیار حایز اهمیت است که خوشبختانه در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به‌طور جدی این امر دنبال می‌شود.

این گزارش می‌افزاید، در این جلسه، روسای ارتباطات و اطلاع رسانی، امور نمایشگاه‌ها و تولیدات رسانه‌ای ، امورفرهنگی و مطالعات اجتماعی، پشتیبانی، دکتر بوجارزاده را همراهی و بصورت اختصار، فعالیت‌های هر یک از واحدهای مذکور را تشریح و زمینه همکاری خود را مطرح کردند.

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©