تاریخ: ۱۴۰۱/۰۷/۱۰
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
تقدیر از کارمند نمونه شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق
تاریخ:1401/06/30

تقدیر از کارمند نمونه شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق

به گزارش روابط عمومی، با حضور مدیرعامل، مدیران و رؤسا، از کارمند نمونه شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق تقدیر به عمل آمد.

در ابتدای این جلسه مهندس خیبری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، ضمن تبریک به مهندس رضا دریس کارشناس ارشد پیمان ها به عنوان کارمند نمونه شرکت اظهار داشت: بنده به خود می بالم که افتخار حضور در شرکتی را دارم که دارای نیروهای توانمند، متعهد و متخصص و به ویژه پاکدست است و این موضوع از منظر بیرونی بر دیگر سازمان ها و ادارات نیز پوشیده نیست و این مایه فخر و مباهات بنده به عنوان مدیرعامل این شرکت است.

وی افزود: موفقیت یک نفر در سازمان بی شک نتیجه یک کار تیمی بوده و وجود همکارانی تلاشگر، موفق و منظم در هر اداره موجب پیشرفت آن سازمان است.

در ادامه جلسه مدیران و رؤسای واحدهای مختلف در سخنانی ضمن تشکر از حُسن اعتماد و انتخاب صورت گرفته از سوی مدیرعامل شرکت، بخشی از خصوصیات و ویژگی های شخصیتی مهندس رضا دریس کارمند نمونه شرکت را یادآور شدند و کسب این عنوان را به وی تبریک گفتند.

این گزارش می افزاید: مهندس رضا دریس بعنوان یکی از کارکنان  خدوم و پرتلاش  شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق بوده که در فرآیند انتخاب کارمندان نمونه درون دستگاهی صنعت نفت به این افتخار مهم و ارزشمند نائل شده است.

در این جلسه مدیرعامل شرکت شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، ضمن تبریک کسب این افتخار شایسته و ارزشمند، لوح تقدیر صادر شده معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و رئیس ستاد جشنواره شهید رجایی صنعت نفت را به ایشان اهداء و از خداوند متعال توفیقات روز افزون ایشان را در عرصه های مختلف زندگی مسآلت نمود.

 

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©