تاریخ: ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
اختتامیه فوتسال جام ادارات کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق  برگزار شد
تاریخ:1401/04/09

اختتامیه فوتسال جام ادارات کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق  برگزار شد


 به گزارش روابط عمومی، به همت امور اداری منطقه عملیاتی خانگیران، اختتامیه مسابقات جام ادارات کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در محل سالن ورزشی انقلاب اسلامی شهرک نفت شهید تندگویان برگزار شد.
مسعود دهقان مسئول امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ضمن تشکر از مساعدتهای مدیر عامل، مدیر  منابع انسانی و رییس امور اداری در برگزاری این دوره از مسابقات افزود: مسابقات فوتسال جام ادارات از فروردین ماه ۱۴۰۱ و با حضور ۱۰ تیم از ادارات مختلف شرکت ( خدمات پشتیبانی، خدمات فنی، ایمنی، عملیات، اموراداری، بهره برداری، تعمیرات، بهداری، تاکسیرانی، حراست) آغاز شد و در طول مدت برگزاری، همکاران ما با تمام توان و دقت سعی در برگزاری این مسابقات در بالاترین سطح فنی و کیفی داشته اند.
وی خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات تنها بخشی از تقویم ورزشی برنامه‌ریزی شده برای کارکنان و خانواده های شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در سال ۱۴۰۱ است و انشالله در ماه های آتی نیز دیگر برنامه های ورزشی مطابق تقویم ورزشی انجام خواهد شد.
دهقان همچنین به کاهش چشمگیر فعالیتهای ورزشی در دوسال اخیر به دلیل شیوع بیماریهای کرونا اشاره و تصریح کرد: مجموعه امور ورزش در ایام بیماری کرونا نیز با هدف ارتقاء سطح سلامت کارکنان و خانواده ها برنامه هایی را مطابق پروتکلهای بهداشتی برنامه ریزی و اجرا نموده است و امید داریم اکنون که شاهد کاهش شیوع این ویروس منحوس هستیم بتوانیم با قدرت و بیش از پیش در مسیر اجرا برنامه های ورزشی متنوع گام برداریم تا در حفظ سلامت و حفظ نشاط کارکنان موثرتر عمل نماییم.
بر مبنای این گزارش، در این دوره از مسابقات تیم امور اداری با شکست تیم عملیات قهرمان این دوره از مسابقات وتیم عملیات مقام دوم را کسب کرد.
شایان ذکر است مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور مدیر عامل، مدیران و روسای شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، رییس اداره ورزش وجوانان، رییس هیات فوتبال شهرستان سرخس و  جمعی از پیشکسوتان شهرستان و ورزشکاران برگزار شد.

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©