تاریخ: ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
گروه‌ جهادی شهید تندگویان به دهستان بزنگان شهرستان سرخس اعزام شد
تاریخ:1400/09/03

در چهارمین روز از هفته بسیج

گروه‌ جهادی شهید تندگویان به دهستان بزنگان شهرستان سرخس اعزام شد

به گزارش روابط عمومی، در چهارمین روز از هفته بسیج گروه‌ جهادی شهید تندگویان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با هدف برطرف کردن مشکلات مناطق محروم و کمتر برخوردار به دهستان بزنگان شهرستان سرخس اعزام شد.

بر مبنای این گزارش: در آیین اعزام گروه جهادی شهید تندگویان که با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه سرخس، فرمانده محور عملیاتی شهید برونسی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سرخس برگزار شد، علاوه بر کلنگ زنی ساخت یک باب منزل مسکونی در روستای کاریزک، برنامه هایی چون دیدار و تجلیل از سه خانواده محترم شهید، آزاده و ایثارگر در روستای بزنگان، توزیع بسته های معیشتی بین خانواده های کم بضاعت، بازدید نمایشگاه صنایع دستی و برگزاری جشنواره غذا ویژه بانوان روستای بزنگان و برگزاری برنامه و مسابقات فرهنگی- ورزشی در مسجد صاحب الزمان (عج) روستای کلاته عوض انجام شد.

این گزارش می افزاید: اعزام گروه جهادی شهید تندگویان به دهستان بزنگان به همت پایگاه بسیج قدس و با همکاری کمیته مسئولیت های اجتماعی و پایگاه بسیج اسماء خواهران شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق انجام شده است و هدف آن برطرف کردن مشکلات مناطق محروم و کمتر برخوردار است.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©