تاریخ: ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
عملیات تعمیرات اساسی خط لوله انتقال نفت چشمه خوش پایان یافت
تاریخ:1400/06/22

با تلاش كاركنان شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب؛

عملیات تعمیرات اساسی خط لوله انتقال نفت چشمه خوش پایان یافت

 

اجرای تعمیرات اساسی خط انتقال ۲۰ اینچ چشمه خوش به اهواز ۳ با موفقیت کامل و طی مدت زمان کمتر از یک ماه به اتمام رسید.

به گزارش روابط عمومی، مهندس میر حسین کاظمی، معاون مدیرعامل در عملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهميت بالاي خط لوله يادشده در انتقال نفت تولیدی این شركت به تلمبه خانه اهواز ۳ به طول ۱۵۰ كيلومتر، عمليات تعمیرات آن براساس نتایج حاصل از توپک رانی هوشمند در نقاط بحرانی در کیلومتر ۷۰ تا ۷۵ صورت پذیرفت.

معاون مدیرعامل در عملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب، مهمترین دستاورد این تعمیرات را تداوم انتقال نفت از میادین مشترک و مستقل، نظیر چشمه خوش، دهلران، دانان، دالپری، آذر، پایدار غرب، پایدار و آبان و همچنين جلوگیری از ایجاد آسیبهای احتمالی زیست محیطی در آینده دانست.

بر اساس این گزارش، مهندس کاظمی درباره مراحل مختلف این تعمیرات تصریح کرد: مجموعه کارکنان در منطقه عملیاتی چشمه خوش با بررسی نتایج حاصل از توپک رانی هوشمند و مطالعه نقاط آسیب دیده، اقدام به خاکبرداری از نقاط بحرانی نموده و با پوشش برداری، عیب یابی، برشکاری، جوشکاری، پوشش برداری مجدد و انجام تست های بازرسی فنی و هیدروتست و اطمینان از انجام تعمیرات و عملیات خاکریزی مجدد کانالها در نهایت، اين خط لوله بار دیگر با موفقیت در مدار تولید قرار گرفت.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©