تاریخ: ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
جلسه بررسی اقدامات انجام شده در امور ایثارگران شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق  برگزار شد
تاریخ:1400/06/21

جلسه بررسی اقدامات انجام شده در امور ایثارگران شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق  برگزار شد


به گزارش روابط عمومی، جلسه بررسی اقدامات انجام شده در امور ایثارگران با حضور مدیرعامل، رئیس امور کارکنان، رئیس امور ایثارگران و  مسئول امور ایثارگران در منطقه خانگیران برگزار شد.
در ابتدای این جلسه مهندس خیبری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق بیان داشت: بی تردید عزت، امنیت و آرامش امروز خود را مدیون جهاد و رشادت شهدا و ایثارگران و خانواده های معزز ایشان هستیم و هر چه برای ایشان انجام دهیم در پیشگاه باری تعالی بی اجر نخواهد بود. 
  مهندس خیبری با تاکید بر اهمیت ارائه خدمات به ایثارگران و خانواده های محترم ایشان افزود:  با توجه به رویکرد مثبت دولت جدید ، وزیر و مدیران محترم شرکت ملی نفت به مقوله ایثارگران بر ما واجب است که از آنچه می توانیم در قالب و چهارچوب مقررات و آیین نامه ها از خدمتگزاری به این عزیزان فروگزار نکنیم و لذا شما که مسئولیت رسیدگی به امور ایشان را برعهده گرفته اید، بار سنگینی بر دوش دارید.
در ادامه این جلسه مهندس علی استیری رئیس امور کارکنان  شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به تشریح اقدامات انجام‌شده، در حال انجام ودر پیش رو  برای ایثارگران و جانبازان پرداخت.
وی با اشاره تصویب قوانین کشوری و فراهم شدن تسهیلاتی از جمله معافیت مالیاتی و اعطای مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر برای جامعه ایثارگر اظهار داشت: در اولین گام با استعلام و اخذ تاییدیه حضور در جبهه  ایثارگران وضعیت هر کدام از ایشان را مشخص کردیم و در گام دوم اقدامات لازم جهت برقراری مزایا و تسهیلات لازم برای کلیه پرسنل ایثارگری که مشمول قوانین ابلاغی بوده اند انجام شده است.
استیری همچنین از اجرای ماده ۳۷ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق خبر داد و تصریح کرد: سوابق کلیه پرسنل ایثارگر اعم از رسمی و قراردادی که حداقل دارای 24 ماه سابقه حضور در جبهه بوده اند جمع آوری و پس از ثبت در سیستم جامع نیروی انسانی صنعت نفت، معافیت سهم کسورات بازنشستگی برای افراد واجد شرایط انجام شده است. این مهم برای پرسنل ایثارگر ارکان ثالث شرکت هم که مشمول این قانون شده اند پیگیری و به مدیران شرکت های پیمانکاری ابلاغ شده است.
رئیس امور کارکنان به بخش نامه های ابلاغی از سوی وزارت نفت در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگران اشاره کرد و گفت: تاکنون کلیه اطلاعات و موارد مورد نیاز پرسنل مشمول این طرح تهیه و در اختیار شرکت ملی نفت  قرار داده شده است و امید است به زودی این مهم انجام شود.
قابل ذکر است آقای استیری تا چندی پیش از این مسئولیت رئیس امور ایثارگران را بر عهده داشته که اخیرا به ریاست امور کارکنان منصوب و این مسئولیت را به آقای علیمیرزایی واگذار نموده‌اند.

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©