تاریخ: 1400/02/24
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
۲۷ پروژه مهندسی و ساختمان در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اجرایی می‌شود
تاریخ:1400/02/08

در راستای تحقق شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها؛

۲۷ پروژه مهندسی و ساختمان در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اجرایی می‌شود

مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از اجرایی شدن ۲۷ پروژه باهدف حفظ، نگهداشت و افزایش تولید نفت و گاز در سال جاری توسط اين مديريت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران؛ مهندس پیمان ایمانی دراين رابطه گفت: در راستای تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)، سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها نام‌گذاری شده است، این پروژه‌ها در میادین تحت سرپرستی این شرکت در مناطق مختلف کشور اجرایی خواهد شد.

وی افزود: از این تعداد ۱۴ پروژه شامل نصب تسهیلات سر چاهی و خطوط لوله جریانی، ۸ پروژه با محوریت احداث مراکز بهره‌برداری، خطوط لوله انتقال و برق‌رسانی چاه‌ها و ۵ پروژه در زمینه احداث موقعیت چاه‌ها می‌باشد که با سرمایه‌گذاری افزون بر چهار هزار میلیارد ریال و ۲۵ میلیون یورو با استفاده از توانمندی‌های داخلی وارد فاز عملیاتی می‌شود.

وی درباره زمان بهره‌برداری از پروژه‌های پیش‌گفته توضیح داد: بر اساس پیش‌بینی‌های به‌عمل‌آمده این پروژه‌ها تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

ایمانی در ادامه به تشریح عملکرد مهم‌ترین دستاوردهای مدیریت مهندسی و ساختمان در سال ۹۹ پرداخت و گفت: در این مدت احداث موقعیت، نصب تسهیلات سر چاهی و خطوط لوله جریانی ۸ حلقه چاه تولید نفت و گاز مورد اجرا قرار گرفت و عملیاتی شد.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©