تاریخ: 1400/01/23
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
عزم شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب؛در رفع موانع رفاهی و ارتقاء سطح رضایتمندی همکاران و خانواده‌ها
تاریخ:1400/01/18

عزم شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب؛در رفع موانع رفاهی و ارتقاء سطح رضایتمندی همکاران و خانواده‌ها

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب، با حضور در مجتمع اداری (ستاد) و مجتمع مسکونی شهید تندگویان ایلام، بر لزوم ارتقای سطح رفاهی کارکنان و خانواده های ايشان و رفع موانع در این خصوص تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس علی رضایی ضمن بازدید از مجتمع مسکونی شهید تندگویان ایلام و دیدار با خانواده‌های همکاران بر رفع چالش‌های رفاهی همکاران و خانواده‌ها تأکید نمود و ابراز امیدواری کرد: با تداوم دوره‌ای این بازدیدها، زمینه تعامل بیشتر با مدیران و روسا، همکاران و خانواده‌ها، زمینه رفع مسائل و مشکلات همکاران فراهم‌شده و برنامه‌ریزی مدون در جهت ارتقاء سطح رفاه کارکنان و خانواده‌ها صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب بابیان نام‌گذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به نام تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع زدایی ها اظهار داشت: ان شاءلله با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و تلاش همکاران در ستاد و مناطق عملیاتی تابعه، اقدامات شرکت در حوزه‌های مختلف فنی، عملیاتی، منابع انسانی و دیگر بخش‌ها با دقت و حساسیت و تلاش بیشتری پیگیری و تحقق شود.

بر اساس این گزارش مهندس رضایی با اشاره به تداوم شیوع بیماری کرونا و تحت تأثیر قرار گرفتن بسیاری از جنبه‌های کاری و اهمیت بالای سلامت کارکنان و خانواده‌ها، تصریح کرد: رعایت اصول بهداشتي و همکاری کامل کارکنان با اداره HSE در ستاد و مناطق عملیاتی شرکت و اجرای کامل شیوه‌نامه‌های ابلاغی در رابطه با پیشگیری از کرونا الزامی است تا به یاری خداوند این بحران نیز با حداقل آسیب کنترل شود و تولید همچنان بی‌وقفه تداوم یابد.

در این دیدار صمیمانه، کارکنان واحدهای مختلف و همچنین خانواده‌های ساكن شهرك شهيد تندگويان با ابراز خرسندی از حضور مدیرعامل و هیات همراه، برخی از مشکلات و چالش‌های شخصی و شغلی خود را بیان داشتند و درنهایت با همفکری مدیران حاضر در جلسه، تصمیم گرفته شد تا مسائل و موارد مهم جمع‌بندی و با تصويب از طریق روسای ستاد پیگیری و اقدامات شايسته در این خصوص اتخاذ گردد.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©