تاریخ: 1399/08/07
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
کارگروه مقابله با کرونا در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تشکیل جلسه داد
تاریخ:1399/07/24

هم‌زمان با تشديد شيوع كرونا؛

کارگروه مقابله با کرونا در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تشکیل جلسه داد

جلسه کارگروه مقابله با بیماری کرونا در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران هم‌زمان با تشديد اين بيماري به‌منظور بررسي اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های پيش رو بر اساس دستور عمل‌های جديد ابلاغي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شرکت نفت مناطق مرکزی ایران؛ در اين جلسه ضمن بررسي عملكرد واحدهاي مستقيم مسئول در زمينه مقابله با بیماری کرونا، تقویت اقدامات پیشگیرانه، امکانات تشخیص کرونا و تمهیدات لازم برای کنترل و مهار شیوع بیشتر این بیماری تشريح شد.

در جلسه ياد شده که اعضا و نمایندگان اصلی این کارگروه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی حضور داشتند بر رعایت دستورعمل‌های صادره از سوي وزارت نفت و ستاد ملی مبارزه با کووید ۱۹ و حفظ سلامت کارکنان به‌ویژه کارکنانی که در معرض خطر بیشتری قرار دارند تأکید گرديد.

همچنین اقداماتی از قبیل اطلاع رساني طبق آخرين يافته هاي علمي، نصب و راه‌اندازی دستگاه محلول ضدعفوني كننده پدالي در محل ورودي ساختمان‌های ستادي، شناسايي مجدد بيماران زمینه ای، استفاده از دورکاری در شرايط حاد با توجه به بخشنامه‌های ستاد ملي مبارزه با كويد۱۹، تأکید مجدد گندزدايي و ضدعفونی‌کننده محل‌های عمومي و اداری به‌صورت روزانه و شناسايي محل، فعالیت‌های پرخطر و انجام اقدامات كنترلي موردبررسی قرار گرفت.

در کارگروه مقابله با كرونا، از عموم کارکنان به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از گسترش ویروس کرونا، قدردانی بعمل آمد و اعضای کار گروه، تداوم همراهي ایشان را تا ريشه كني کامل اين بيماري منحوس خواستار شدند.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©