تاریخ: 1399/08/07
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
الزام به حضور جدی HSE در همه واحدهای ستادی و عملیاتی
تاریخ:1399/07/22

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب تأکید کرد؛

الزام به حضور جدی HSE در همه واحدهای ستادی و عملیاتی

 

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در جلسه‌ای که به‌ منظور تقدیر از نفرات برتر مسابقه آتش‌نشانی و ایمنی برگزار شد، بر حضور جدی واحدهاي HSE در ستاد و مناطق عملیاتی و اجرای کامل دستورالعمل‌های این حوزه تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مهندس سعید ناصري پور با تقدیر از كاركنان HSE به‌ ویژه واحد ایمنی و آتش‌نشانی اظهار داشت: علی‌رغم ريسك بالاي كار در مناطق عملياتي و همچنين بروز حوادث طبیعی در چند سال اخیر، از قبيل سیل ویرانگر و زلزله خوشبختانه در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب هیچ‌گونه حادثه‌ی فرآیندی رخ نداده است كه این نشان از تلاش و کوشش جهادی و هوشياري همه کارکنان خصوصاً نیروهای توانمند اداره ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست HSE شرکت دارد.

وی با اشاره به شيوع كرونا و تحت تأثیر قرار گرفتن بسياري از جنبه‌های كاري و اهميت بالاي سلامت كاركنان و خانواده‌های ایشان، گفت: رعایت اصول بهداشت فردی و همکاری كامل کارکنان با اداره HSE در ستاد و مناطق عملیاتی اين شركت و اجراي كامل شیوه‌نامه‌های ابلاغي در خصوص پيشگيري از كرونا الزامي است، تا به ياري خداوند اين بحران نيز با حداقل آسيب كنترل شود و توليد همچنان بی‌وقفه تداوم يابد.

بر اساس این گزارش، در اين جلسه كه با رعايت دستورالعمل‌های بهداشتي و رعايت فاصله‌گذاری اجتماعي برگزارشد، از نفرات برتر مسابقات آتش‌نشانی و ایمنی در ستاد كرمانشاه، منطقه عملياتي نفت شهر/ تنگ بيجار و منطقه عملياتي چشمه خوش/ دهلران / سركان مالكوه تقدير به عمل آمد.

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©