تاریخ: 1399/07/06
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
مشارکت کارکنان زاگرس جنوبی در پویش نذر خون- نذر پلاسما
تاریخ:1399/06/23

مشارکت کارکنان زاگرس جنوبی در پویش نذر خون- نذر پلاسما

 

کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در اقدامی خداپسندانه در پویش سراسری نذر خون- نظر پلاسما شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، رئیس روابط عمومی این شرکت، گفت: ۹۰ نفر از کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در اقدامی خداپسندانه و با هدف کمک به بیماران نیازمند در پویش سراسری نذر خون - نذر پلاسما، شرکت کرده و خون خود را اهدا کردند.

امیررضا دوران، گفت: با استقرار تیم سیار سازمان انتقال خون استان فارس در شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، ۵۰ نفر از کارکنان ستاد این شرکت در شیراز و ۴۰ نفر از کارکنان منطقه عملیاتی سروستان و سعادت‌آباد طی دور روز در این حرکت انسان دوستانه شرکت و حدود ۴۰ هزار سی سی خون اهدا کردند.

وی با یادآروی اینکه کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در طول سال به طور مستمر در اهداء خون به نیازمندان مشارکت دارند، گفت: زاگرس جنوبی بزرگترین شرکت تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که با مرکزیت شهر شیراز، پنج منطقه عملیاتی را در استانهای فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می کند.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©