تاریخ: 1399/07/05
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج قدس معرفی شدند
تاریخ:1399/06/20

اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج قدس معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی، در جلسه ای با حضور امام جمعه شهرستان سرخس، فرمانده سپاه ناحیه سرخس، فرمانده محور عملیاتی شرق کشور و مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج قدس معرفی شدند.

سرهنگ آذرکیش فرمانده سپاه ناحیه سرخس در این جلسه با اشاره به اقدامات جهادی و بسیجی پایگاه مقاومت بسیج قدس شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به ویژه در شرایط خاص و حساس کنونی از افراد و بسیجیان متولی این همیاری ها تقدیر و تشکر کرد.

وی بیان کرد: توزیع بسته های معیشتی و کمک به غربالگری در ایام شیوع ویروس کرونا همگام با کادر سلامت کشور، روحیه و تفکر بسیجی را کاملا نشان می دهد و ما به عنوان مسئولین این حوزه باید همواره در تلاش باشیم و در جهت تقویت بسیج و روحیه بسیجی موثر عمل کنیم.

بر مبنای این گزارش: در ادامه جلسه علاوه بر معرفی نوزده معاونت پایگاه مقاومت بسیج قدس شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به عنوان اعضای شورای این پایگاه  و بیان برنامه ها و پیشنهادات مدنظر هر معاونت، گزارش شش ماهه پایگاه بسیج ارائه و پیرامون مباحثی از جمله اقدامات شاخص انجام شده، دغدغه های موجود و برنامه های آتی مورد بحث و بررسی انجام شد.

لازم به به ذکر است، با هدف تقدیر از جهادگران عرصه تولید گاز در منطقه عملیاتی خانگیران و خدا قوت ایام تعمیرات اساسی، امام جمعه، فرمانده سپاه ناحیه سرخس و فرمانده محور عملیاتی شرق کشور در شهرستان سرخس، با کارکنان بخش های مختلف فنی – عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق دیدار کردند.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©