تاریخ: 1399/05/17
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
پرداخت تسهیلات با هدف بهبود معیشت کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق
تاریخ:1399/05/11

پرداخت تسهیلات با هدف بهبود معیشت کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق

مهندس زهرا  کشوری مدیر منابع انسانی شرکت  بهره برداری نفت و گاز شرق از پرداخت تسهیلات در جهت  بهبود معیشت کارکنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس زهرا  کشوری مدیر منابع انسانی شرکت  بهره برداری نفت و گاز شرق نیروی انسانی را بعنوان کلیدی ترین سرمايه سازمان دانست و بر انجام اقدامات موثر در راستای افزایش رضایتمندی اين سرمايه ارزشمند تاکید کرد.

وی افزود: این مدیریت با هدف افزایش کارايی و اثربخشی پرسنل با هماهنگی با بانک های عامل امکان پرداخت وام بدون زمان انتظار علاوه بر وام های مصوب سازمانی به کارکنان متقاضی را فراهم نموده است.

کشوری ادامه داد: در سال 98 و  سه ماهه اول سال 99 تعداد 349 فقره وام بانكي بالغ بر 130 میلیارد ريال با هدف افزایش رضایتمندی و کاهش دغدغه پرسنل پرداخت شده است. 

کشوری تشریح کرد :  امورکارکنان و واحد مددکاری پس از بررسی های لازم در خصوص مشکلات و مسائل کارکنان و اخذ مجوز لازم، در سال 98 ،290 فقره  و از ابتدای سال 99 تاکنون 130 فقره وام اضطراری پرداخت کرده است و در حال حاضر متقاضی  در این شرکت جهت دریافت وام اضطراری وجود ندارد. 

 وی همچنین از پرداخت  99 فقره وام ودیعه مسکن در سالهای 98و99 خبر داد.

این گزارش می افزاید: علاوه بر پرداخت تسهیلات به پرسنل، افزایش سهمیه استفاده از امکانات رفاهی ، اخذ مجوز و تعدیل مدارک پرسنل مساعدت های بلاعوض در حوزه مددکاری و ... نیز  بخش دیگری از اقدامات شاخص مدیریت منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در راستای افزایش رضایتمندی و رفاه پرسنل است.   

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©