تاریخ: 1399/05/17
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
رونمایی از مجموعه بخشنامه‌ها و شیوه‌نامه‌های ابلاغی در حوزه اچ‌اس‌یی
تاریخ:1399/05/07

رونمایی از مجموعه بخشنامه‌ها و شیوه‌نامه‌های ابلاغی در حوزه اچ‌اس‌یی

 

مجموعه بخشنامه‌ها و شیوه نامه‌های ابلاغی در حوزه اچ‌اس‌یی با تأکید بر ایمنی و آتش‌نشانی (از تاریخ ۱۳۹۲/۰۶/۳۰ تاکنون) با حضور وزیر نفت رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بیژن زنگنه امروز (دوشنبه، ششم مردادماه) از این مجموعه در پایان آیین اعطای گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای فرمانده صحنه در حوادث صنعت نفت رونمایی کرد.

با توجه به ماهیت مخاطرات ذاتی صنعت نفت، استقرار نظام مدیریت اچ‌اس‌یی در سال ۱۳۸۰، به‌عنوان سیاستی راهبردی در دستور کار وزارت نفت قرار گرفت و الگوی استقرار نظام مدیریت اچ‌اس‌یی در تاریخ ۲۴ اسفندماه ۱۳۸۱ از سوی وزیر نفت وقت (بیژن زنگنه) برای اجرا در همه سطوح عملیاتی و ستادی ابلاغ شد.

هدف اصلی نظام مدیریت اچ‌اس‌یی و همچنین پدافند غیرعامل پیشگیری، کاهش و کنترل خسارات و همچنین پایداری، تدوام کسب‌وکار وعملیات و خدمات است. دستیابی به این هدف به اتخاذ رویکردها و راهبردهای چندوجهی اچ‌اس‌یی و ایجاد فرهنگ سازمانی، حمایت ویژه کارکنان به‌ویژه مدیران صنعت نفت برای دستیابی به عملکردی در تراز بین‌المللی نیاز دارد.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©