تاریخ: 1399/03/06
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
گزارش عملکرد روابط عمومی در دو سال اخیر ارائه شد
تاریخ:1399/02/28

گزارش عملکرد روابط عمومی در دو سال اخیر ارائه شد


با حضور مدیرعامل، مدیران و رؤسای شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی، گزارش عملکرد روابط عمومی در دو سال اخیر ارائه شد.
به گزارش روابط عمومی، به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی، با حضور مدیرعامل، مدیران و رؤسای شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق گزارش عملکرد روابط عمومی در دو سال اخیر در حوزه های مختلف فرهنگی تبلیغی ارائه شد.
مهندس محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، در ابتدای جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور از همکاران، هفته ارتباطات و روابط عمومی را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.
محمدی با اشاره به جایگاه شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به عنوان تنها قطب تولید گاز در شمال و شمال شرق کشور اظهار داشت: روابط عمومی پايگاه اطلاعاتي و ارتباطي سازمان است و باید علاوه بر امور تبلیغاتی ساز و کار ارتباط دو سويه بين مخاطبان و مديريت سازمان را ایجاد نماید به گونه ای که با رفع مشکلات و بهره مندی از نقطه نظرات همکاران زمینه ارتقاء شرکت فراهم شود.
محمدی روابط عمومی را آئینه سازمان دانست و اظهار داشت: روابط عمومی یکی نمادهای اصلی شرکت به ویژه در ارتباطات برون سازمانی است و دیگر ادارات در سطح شهرستان و استان، مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق را از طریق واحد روابط عمومی می شناسند.
وی از اقدامات انجام شده در حوزه ارتباطات و روابط عمومی تقدیر و تشکر کرد و عنوان کرد: فعالیت های انجام شده در حوزه روابط عمومی توانمندی همکاران را نشان می دهد.
محمدی خواستار توجه ویژه به حوزه اخبار شد و تصریح کرد: گستردگی و حجم بالای فعالیت در شرکت اهتمام بیشتری را در خصوص تهیه اخبار می طلبد و نیاز است حتما از افراد و واحد مختلف فعال در شرکت به صورت دوره ای گزارشات خبری تهیه و در رسانه های اجتماعی انعکاس داده شود.
وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه ها به عنوان محلی برای ارتباط با دیگر صنایع از حضور فعالانه در دو نمایشگاه بین المللی برگزار شده در سال 98 تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه جلسه مدیران و روسای واحد های مختلف پیشنهادات و انتقادات خود را در حوزه روابط عمومی و ارتباطات بیان کردند و به بحث و تبادل نظر پرداختند.
شایان ذکر است در این جلسه صفر چوپان زاده سرپرست روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق نیز با ارائه گزارشی مصور بخشی از فعالیت های شاخص انجام شده حوزه روابط عمومی در دوسال اخیر را ارائه داد.

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©