تاریخ: 1399/03/06
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
جلسه بررسی شرح عملکرد و خدمات ارائه شده در مرکز خدمات مشاوره روانشناسی خانگیران
تاریخ:1399/02/28

جلسه بررسی شرح عملکرد و خدمات ارائه شده در مرکز خدمات مشاوره روانشناسی خانگیران

با حضور مهندس محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و دکتر صالحی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق کشور، شرح عملکرد و خدمات ارائه شده در مرکز خدمات مشاوره روانشناسی خانگیران بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی، جلسه بررسی شرح عملکرد و خدمات ارائه شده در مرکز خدمات مشاوره روانشناسی خانگیران، با حضور مهندس محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و دکتر صالحی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق کشور در مشهد مقدس برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس محمدی، ضمن عرض خیر مقدم، از زحمات و خدمات ارزشمند ارائه شده در مرکز مشاوره خانگیران به ویژه در ایام مواجهه با بیماری کرونا که با هدف کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری، بیشتر خدمات به صورت مجازی ارائه شده است، تقدیر و تشکر کرد.

در این جلسه دکتر صالحی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق کشور، با ابراز خرسندی از نتایج بدست آمده از اقدامات انجام شده در راستای شناسایی مشکلات روانشناسی کارکنان شاغل در منطقه عملیاتی، توصیه به پیگیری و ارائه خدمات مذکور در راستای ارتقاء سلامت روان پرسنل شد.

در ادامه جلسه علی استیری، رئیس روابط کار و مددکاری اجتماعی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با ارائه گزارشی، فعالیت های انجام شده در حوزه خدمات مشاوره ای و روانشناسی برای پرسنل و خانواده های ساکن شهرک های مسکونی سرخس را عنوان کرد.

 وی با اشاره به حضور مراجعان در خصوص حل مشکلاتشان اظهار داشت: افزایش مراجعات نشان دهنده رضایت پرسنل و موفقیت مرکز خدمات مشاوره ای خانگیران است و راه اندازی ارائه خدمات مشاوره تلفنی به خانواده های محترم کارکنان را از برنامه های آتی این مرکز ذکر کرد.

شایان ذکر است در این جلسه دکتر سرایی، دکترای تخصصی روانشناسی گزارشی از عملکرد مرکز مشاوره ای خانگیران، نتایج و یافته های تحقیقی در خصوص فرسودگی شغلی و اختلالات شخصیتی که از انجام غربالگری در بین پرسنل خانگیران بدست آمده بود را به همراه پیشنهادات مورد نظر ارائه نمود.

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©