تاریخ: 1399/03/06
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
برگزاری اولین جلسه کمیته تخصصی پژوهش و توسعه در سال 1399
تاریخ:1399/02/28

برگزاری اولین جلسه کمیته تخصصی پژوهش و توسعه در سال 1399

 

اولین جلسه کمیته تخصصی پژوهش و توسعه در سال 1399 با حضور مدیرعامل، مدیران و روسای شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در ستاد مشهد و به صورت ویدئو کنفرانس در سالن کنفرانس منطقه خانگیران برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مهندس محمدی ضمن تبریک به مهندس اخلاقی به عنوان رئیس جدید کمیته پژوهش و توسعه  از زحمات و خدمات مهندس نقد بیشی در طی دوسال گذشته تقدیر و تشکر کرد.

مهندس محمدی خاطر نشان کرد: فعالیت های صورت گرفته در دو سال گذشته کمیته پژوهش حائز اهمیت بوده و خواستار توجه ویژه بر پروژه های فرهنگی، آزمایشگاهی و منابع انسانی، علاوه بر پروژه های فنی و عملیاتی شد.

مدیر عامل شرکت بهره بردرای نفت و گاز شرق در بخشی از صحبت های خود بر لزوم ارائه مقالات توسط همکاران در ژورنال های معتبر علمی پژوهشی نیز تاکید کرد و اظهار داشت: همکاران واحدهای مختلف به ویژه واحدهای عملیاتی باید به ارائه مقاله و چاپ در نشریات معتبر سوق داده شوند.

وی در خصوص پیگیری اجرایی شدن حداقل سه پروژه پژوهشی در سال جاری نیز عنوان کرد: بنا به موافقت مدیر عامل محترم شرکت نفت مناطق مرکزی ایران مجوز اجرای سه پروژه پژوهشی اولویت دار در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق اخذ شده است که جهت اجرای پروژه ها در سال جاری نیاز به پیگیری دارد.

محمدی بر برگزاری سمینارهای علمی پژوهشی در منطقه علاوه بر ستاد تاکید کرد و تصریح کرد: در سمینارهایی که در سال جاری برگزار می شود حتما همکاران منطقه نیز حضور حداکثری داشته باشند.

در ادامه این جلسه مهندس نقدبیشی به ارائه گزارش و اقدامات صورت گرفته در دو سال اخیر در کمیته پژوهش و توسعه و فعالیت های پیش رو پرداخت.

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©