تاریخ: 1399/10/28
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
بررسی خدمات ارائه شده در مرکز خدمات مشاوره روانشناسی خانگیران
تاریخ:1398/10/23

بررسی خدمات ارائه شده در مرکز خدمات مشاوره روانشناسی خانگیران

با حضور مهندس محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و دکتر صالحی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق کشور، شرح عملکرد و خدمات ارائه شده در مرکز خدمات مشاوره روانشناسی خانگیران بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی، جلسه بررسی اثربخشی و کارآیی خدمات روانشناسی و مشاوره ای مرکز خدمات مشاوره روانشناسی خانگیران، با حضور مهندس محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و دکتر صالحی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق کشور در مشهد مقدس برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس محمدی، ضمن عرض خیر مقدم، انتظارات شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق از تیم روانشناسی را تبیین و از تلاش های صورت گرفته در جهت شناخت و پاسخ گویی جامع به نیازهای پرسنل خدوم و خانواده های ایشان تقدیر و تشکر کرد.

در این جلسه دکتر صالحی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق کشور، با ابراز خرسندی از نتیجه اقدامات انجام شده، خواستار پیگیری بیشتر در راستای ارتقاء سلامت روان پرسنل شد.

در ادامه جلسه علی استیری، رئیس روابط کار و مددکاری اجتماعی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با ارائه گزارشی، بخشی از فعالیت های انجام شده در حوزه خدمات مشاوره ای و روانشناسی برای پرسنل و خانواده های ساکن شهرک های مسکونی سرخس را عنوان کرد.

 وی با اشاره با حضور مراجعان در خصوص حل مشکلاتشان اظهار داشت: افزایش مراجعات نشان دهنده رضایت پرسنل و موفقیت مرکز خدمات مشاوره ای خانگیران است.

شایان ذکر است در این جلسه دکتر سرایی، دکترای تخصصی روانشناسی گزارشی از عملکرد مرکز مشاوره ای خانگیران، ارائه و یافته های تحقیقی که در تماس و مراجعات انجام شده پرسنل خانگیران بدست آمده بود را به همراه پیشنهادات مورد نظر ارائه نمود.

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©