تاریخ: 1399/04/13
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
ارائه مقاله پژوهشی در نشست هم اندیشی رؤسا و کارشناسان بازرسی فنی و خوردگی فلزات
تاریخ:1398/10/22

ارائه مقاله پژوهشی در نشست هم اندیشی رؤسا و کارشناسان بازرسی فنی و خوردگی فلزات

با حضور مهندس محمدی، نشست هم اندیشی رؤسا و کارشناسان بازرسی فنی و خوردگی فلزات شرکت های بهره برداری نفت و گاز شرق و زاگرس جنوبی در مشهد مقدس برگزار شد.

مهندس محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در ابتدای این نشست ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سرباز پرافتخار سپاه اسلام، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: شهید حاج قاسم سلیمانی از حماسه سازان تاریخ است و شهادت این بزرگ مجاهد، باعث رنجش همه امت اسلامی، گروه های مقاومت و مردم ایران شد.

محمدی در بخشی از سخنان خود با اشاره به توانمندی های کارشناسان بازرسی فنی و خوردگی فلزات در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق بیان کرد: عملکرد نیروهای توانمند و متخصص این شرکت به ویژه در حوزه بازرسی فنی و خوردگی فلزات به گونه ای  است که حتی لحظه ای شاهد توقف تولید نبوده ایم. علاوه بر آن متخصصان این شرکت همواره در حوزه پژوهش نیز پیشگام بوده و در سطح بین المللی دارای چندین مقاله معتبر هستند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق از برگزاری این نشست ابراز خرسندی کرد و افزود: با توجه به اهمیت بحث بازرسی فنی و خوردگی فلزات در صنعت نفت و گاز، برگزاری دوره ای این نشست ها در راستای تبادل نظر و انتقال تجربیات بسیار مهم است.

در ادامه این نشست مهندس بهرام بروغنی مهندس ارشد حفاظت از خوردگی فلزات، مقاله isi چاپ شده در مجلات بین المللی با ضریب تاثیر(IP) 2.2  با عنوان "بررسی علل تخریب بُنِت شیر عمق سنج" را ارائه داد.

مهندس بروغنی با تشریح جزئیات این مقاله اظهار داشت: این مقاله یکی از مقالات معتبر و کلیدی ارائه شده در حوزه بازرسی فنی و خوردگی فلزات است که به همت متخصصان این شرکت ارائه شده است و می تواند به عنوان مرجعی معتبر در جهت پیشبرد پژوهش های آینده استفاده شود.

شایان ذکر است در این نشست مدیر فنی، رؤسای واحدهای فنی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و رؤسا و کارشناسان فنی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی حضور داشتند.

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©